MENU   
NOVINKYDÁRKOVÝ POUKAZEKODROGERIESALOOSPERFECT DISHMATCHA-TEAI LOVE HUMMUSMIX - TEEBOTANICOGREŠÍKDR.POPOVKAMILA CHOCOLATESSEMIXMIXITPLODY SLUNCENATURE NO TEACOUNTRY LIFEZDRAVÉ VÝŽIVYPURITASOBALOVÝ MATERIÁLOSTATNÍSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - EXPRES MENUSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - ZBOŽÍ KLUBU GLOBAL 3000SORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - POCTIVÉ MLSÁNÍ

OŘECHY, SEMÍNKA, SUŠENÉ PLODY

 
 
 
<  1 2 3  >
Banánové plátky 100 g COUNTRY LIFE
Banánové plátky 100 g COUNTRY LIFEBanánové chipsy se vyrábějí sušením ze zralých banánů, lehce osmahnutých v slunečnicovém oleji. Jsou sladké a křupavé. Výborně chutnají samotné, lze je ale i přidat do kaší nebo sladkého pečiva. Popis Využití: pochoutka - banánové plátky jsou křupavé a slaďoučké, takže s nimi můžete zahnat mlsnou müsli - při výrobě domácího müsli se nebojte přidat i banán v této formě kaše - ráno si můžete svou oblíbenou kaši posypat sušeným banánem pečení - banánové plátky lze zapracovat do těsta na sušenky nebo třeba na muffiny, dobře chutná především s čokoládou Banán je plodem banánovníku a pěstuje se především v tropických oblastech. Rostlina byla domestikována již před 8000 lety v jihovýchodní Asii. Ročně se prodá přes 12 miliónů tun banánů. Složení Banán (55 %), kokosový olej, cukr, banánové aroma. Může obsahovat stopy lepku. Skladování Při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.
23 Kč  (23 Kč)
0,96 €  (0,96 €)
Karobky banánové 100 g COUNTRY LIFE
Karobky banánové 100 g COUNTRY LIFEKarobky jsou vynikající náhražkou běžných pamlsků. Jedná se o různé druhy sušeného ovoce nebo ořechů pokryté polevou z karobu. Popis Banány vynikají obsahem vitaminu B6. Jsou bohaté na minerály, ze kterých je nejcennější draslík, hořčík a železo. Banány obsahují i malé množství serotoninu. Sušené banány si uchovávají většinu živin a účinných látek. Karob (svatojánský chléb) je vynikající, chutnou a zdravou alternativou kakaa. Složení banánový plátek 23 %, karobová poleva 77 % (cukr, palmový tuk, SYROVÁTKA, pudr ze svatojánského chleba 6,5 %, rýžová mouka,slunečnicový lecitin, arabská guma, šelak). Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů. Alergeny Mléko Skladování při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.
34 Kč  (34 Kč)
1,42 €  (1,42 €)
Len hnědý 300 g BIO COUNTRY LIFE
Len hnědý 300 g BIO COUNTRY LIFELněné semínko je typické svou ořechovou chutí. Lépe se stravuje rozemleté a může sloužit jako náhražka oleje nebo vejce v různých pokrmech. Jeho výhodou je dobrá skladovatelnost a vysoká trvanlivost. Popis O lněných semínkách a nejen o nich se toho hodně dozvíte v časopise Dobroty jaro 2014. Více o využití lněného semínka také zjistíte v Dobrotách z léta 2016. Využití: náhražka margarínu, oleje - lžíce mletého semínka nahradí lžíci margarínu nebo oleje v receptech, při pečení pak pečivo rychleji hnědne náhražka vejce - smíchejte lžíci mletého semínka, 3 lžíce vody a nechte odstát pár minut, poté přidejte do těsta místo vejce kaše - svou oblíbenou snídani ve formě kaše můžete zasypat tímto semínkem pečivo - domácí housky nebo chleba lze obohatit přidáním celého semínka do těsta polévky - v zeleninových polévkách budou celá semínka dobře chutnat Lněné semínko je třeba řádně rozkousat nebo lépe rozemlít, aby se lépe trávilo. Po rozemlet je nutné ho rychle konzumovat, jinak má tendenci žluknout. Celá semínka ale jinak mají skvělou trvanlivost. Skladované v pokojové teplotě vydrží dokonce jeden rok, v ledničce se jeho chuť až 3 měsíce vůbec nezmění. Lněné semínko se získává z byliny s názvem len setý. Pěstuje se nejen pro semínka, ale i pro lněné vlákno, které se využívá především v textilu. Len je člověku známý už od starověku a pochází z Asie. Semínka se také často používají k výrobě oleje. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení Len hnědý semena*. Může obsahovat stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování Skladujte při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.
29 Kč  (29 Kč)
1,21 €  (1,21 €)
Len zlatý 300 g BIO COUNTRY LIFE
Len zlatý 300 g BIO COUNTRY LIFELněné semínko je typické svou ořechovo-máslovou chutí. Lépe se stravuje rozemleté a může sloužit jako náhražka oleje nebo vejce v různých pokrmech. Jeho výhodou je dobrá skladovatelnost a vysoká trvanlivost. Zlatý len má oproti hnědému jemnější chuť. Popis O lněných semínkách a nejen o nich se toho hodně dozvíte v časopise Dobroty jaro 2014. Více o využití lněného semínka také zjistíte v Dobrotách z léta 2016. Využití: náhražka margarínu, oleje - lžíce mletého semínka nahradí lžíci margarínu nebo oleje v receptech, při pečení pak pečivo rychleji hnědne náhražka vejce - smíchejte lžíci mletého semínka, 3 lžíce vody a nechte odstát pár minut, poté přidejte do těsta místo vejce kaše - svou oblíbenou snídani ve formě kaše můžete zasypat tímto semínkem pečivo - domácí housky nebo chleba lze obohatit přidáním celého semínka do těsta polévky - v zeleninových polévkách budou celá semínka dobře chutnat Lněné semínko je třeba řádně rozkousat nebo lépe rozemlít, aby se snadněji trávilo. Po rozemletí je nutné ho rychle konzumovat, jinak má tendenci žluknout. Celá semínka ale jinak mají skvělou trvanlivost. Skladované v pokojové teplotě vydrží dokonce jeden rok, v ledničce se jeho chuť až 3 měsíce vůbec nezmění. Lněné semínko se získává z byliny s názvem len setý. Pěstuje se nejen pro semínka, ale i pro lněné vlákno, které se využívá především v textilu. Len je člověku známý už od starověku a pochází z Asie. Semínka se také často používají k výrobě oleje. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Složení Len zlatý semena*. Může obsahovat stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování Při teplotě do 25 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.
40 Kč  (40 Kč)
1,67 €  (1,67 €)
<  1 2 3  >
KONTAKTY
+420 733 172 503
obchod@prirodanadlani.cz
+420 733 172 503 obchod@prirodanadlani.cz