MENU   
NOVINKYDÁRKOVÝ POUKAZEKODROGERIESALOOSPERFECT DISHMATCHA-TEAI LOVE HUMMUSMIX - TEEBOTANICOGREŠÍKDR.POPOVKAMILA CHOCOLATESSEMIXMIXITPLODY SLUNCENATURE NO TEACOUNTRY LIFEZDRAVÉ VÝŽIVYPURITASOBALOVÝ MATERIÁLOSTATNÍSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - EXPRES MENUSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - ZBOŽÍ KLUBU GLOBAL 3000SORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - POCTIVÉ MLSÁNÍ

ROSTLINNÁ MLÉKA

 
 
 
Nápoj ovesný s kalciem 1 l BIO OATLY
Nápoj ovesný s kalciem 1 l BIO OATLYČistě rostlinná alternativa mléka nejen pro vegany. Má stejné užití v kuchyni jako mléko. Vyroben z kvalitního švédského ovsa bez genetické modifikace. Obohacen o kalcium a v biokvalitě. Neobsahuje laktózu. Díky vápníku je nápoj trochu sladší, než běžný ovesný, lze ho ale použít i pro přípravu slaných pokrmů. Popis, složení a nutriční hodnoty Popis O rostlinných nápojích se toho hodně dozvíte v časopise Dobroty léto 2014. Využití: nápoje - ovesný nápoj si přidejte do smoothie či koktejlu kaše - nápoj může být základem při přípravě vaší oblíbené kaše k snídani ovesným nápojem můžete po ránu zalít i cereálie, které rádi snídáte vaření - nápoj využijete v kuchyni jako běžně dostupné mléko, může být základem omáček, zjemníte s ním chuť polévky nebo vytvoříte sladké dezerty mléčné rýže - použijte místo mléka tuto ovesnou alternativu Ovesné nápoje Oatly představují lahodnou alternativu k mléku a sójovým nápojům. Produkty jsou zcela veganské. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Před použitím je vhodné nápoj protřepat. Při delším stání mají složky produktu tendenci se oddělovat. Protřepáním získá výrobek zase krémovou a hladkou konzistenci. Oatly uvádí, že oddělování obsahu v balení je pozitivní znakem kvality, jelikož do složení nepřidávají umělé látky pro udržení konzistence. Složení Voda, OVES* (10 %), řepkový olej*, mořská řasa (Lithothammium calcereum), mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Alergeny Lepek Skladování Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4–5 dnů.
56 Kč  (56 Kč)
2,33 €  (2,33 €)
Nápoj rýžový 1 l BIO PROVAMEL
Nápoj rýžový 1 l BIO PROVAMELRýžový nápoj v biokvalitě jako alternativa mléka. Zcela veganský výrobek, který neobsahuje laktózu. Má lehkou jemnou chuť, je řidší a má bílou barvu. Vhodný především pro teplou kuchyni. Popis O rostlinných nápojích se toho hodně dozvíte v časopise Dobroty léto 2014. Využití: kaše -rýžový nápoj může být základem při přípravě vaší oblíbené kaše k snídani mléčné rýže - použijte místo mléka tuto sójovou alternativu nápoje - káva, smoothie nebo koktejl, tento nápoj chutná skvěle ve všem polévky - pro zjemnění krémových polévek můžete využít sójový nápoj těsta - při pečení zkuste nahradit běžné mléko sójovou variantou Rýžový nápoj lze použít jako běžné mléko. Při zpracování se chová stejně jako základní sójový nápoj Provamel. Hodí se především do teplé kuchyně, jelikož není nijak ochucený. Používat ho můžete jako klasické mléko, po zahřátí se jeho chuť nezmění. V lednici ho můžete nechat otevřené až 5 dnů. Před použitím je dobré výrobek protřepat. Provamel je bioznačka známé společnosti Alpro. Už přes 30 let se zabývá výrobou různých produktů ze sóji. K výrobě využívá sójové boby bez genetické modifikace od evropských pěstitelů. Cílem značky je nabízet výrobky přispívající k blahu člověka i přírody. Všechny výrobky jsou zcela veganské a neobsahují laktózu. Navíc výroba probíhá bez emisí CO2. Provamel je také zapojen do projektu "The Great Green Wall", který se snaží zabraňovat rozšiřování Sahary. Díky Provamelu už bylo vysazeno 25 000 stromů. Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření. Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Složení Voda, rýže* (11%), slunečnicový olej*, emulgátor (lecitin z řepky olejky), mořská sůl. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Skladování Po otevření skladujte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.
64 Kč  (64 Kč)
2,67 €  (2,67 €)
Nápoj sójový instatní 400 g MOGADOR
Nápoj sójový instatní 400 g MOGADORInstantní sójový nápoj, alternativa ke kravskému mléku, vhodný zejména jako zdravý nápoj ke každé snídani. Snadno se připravuje, je lehce stravitelný a má široké možnosti použití. Popis Neobsahuje lepek, cholesterol, laktózu ani geneticky modifikované organizmy. Díky sušené formě je kdykoli připraven k použití. Lze ho použít také na přípravu ovocných koktejlů, na vaření, pečení nebo v kombinaci s cereáliemi, například granolami Country Life. Složení Sušený kukuřičný sirup, SÓJOVÁ složka 29,4% (částečně ztužený sójový olej, sójová bílkovina), regulátor kyselosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, kaseinát sodný, protispékavá látka oxid křemičitý, jedlá sůl, barvivo karoteny. Alergeny Sója, Mléko Skladování Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření doporučujeme řádně uzavírat, zamezíte tím tvrdnutí směsi.
72 Kč  (72 Kč)
3,00 €  (3,00 €)
KONTAKTY
+420 733 172 503
obchod@prirodanadlani.cz
+420 733 172 503 obchod@prirodanadlani.cz